09/07/19

У новембру 2019. године на Универзитету у Бањој Луци одржаће се 12. мултидисциплинарна научно-стручна конференција Студенти у сусрет науци – StES 2019 са међународним учешћем, нова прилика за представЉање научно-стручних достигнућа студената широм свијета. Скуп ће се одржати у Бањој Луци од 28. до 30. новембра 2019. године. Задовољство нам је да Вас позовемо да учествујете на StES-у, размислите о раду који бисте презентовали и упустите се у свијет науке и истраживања. На стручно-научну конференцију могу да се пријаве студенти основних, мастер и докторских студија, као и млади истраживачи до 30 година старости. Студенти у сусрет науци – StES са међународним учешћем је водећа научно-стручна конференција студената, мултидисциплинарног карактера, у организацији Студентског парламента Универзитета у Бањој Луци. Циљ StES конференције је да се прикажу научна и стручна достигнућа студената и могућност њихове примјене у пракси, те да се одреде правци даљег истраживања. Конференција StES је прилика да се унаприједи научно-истраживачки рад студената, промовише научни дух академске заједнице, размјењују мишЉења и склапају нова пријатељства.

Више о 12. мултидисциплинарној научно-стручној конференцији можете погледати ОВДЕ.

Позивно писмо можете преузети ОВДЕ.

Упутство за писање апстракта и рада можете преузети ОВДЕ.