Анкета Европског шумарског института о предузетништву и биоекономији

26/11/22

Како вам се чини биоекономија и предузетништво у области биоекономије? Попуните 10-минутну анкету Европског шумарског института (EFI) и укључите у жреб да бисте освојили мајицу од дрвета!

Ово истраживање ће помоћи да се разуме јединствени регионални контекст биоекономије и да се препознају њене предности, изазови и идентификују могуће потребе развоја.

Анкети можете приступити путем ове адресе: https://www.surveymonkey.com/r/ZBQFYK6

Свако има улогу у смањењу утицаја на животну средину: од приватног сектора, до влада, међународних организација, па чак и појединачних потрошача, наши избори могу помоћи у покретању транзиције ка одрживијим системима. Поделите свој глас како бисте помогли у обликовању будућности одрживог развоја!

Попуњавањем ове анкете о перцепцији биоекономије, можете учествовати у такмичењу за освајање EFI мајице на бази дрвета. Пратите линк за регистрацију који се откључава након попуњавања анкете! Анкета је отворена до 16.12.2022.