Београдска отворена школа (БОШ) расписује конкурс за упис 28. генерације Студија будућности.

29/05/20

Студије будућности су једногодишњи програм неформалног образовања који се темељи на мултидисциплинарним модулима знања и вештина, Алумни2Студентс програму менторства, програму стажирања и изради завршног пројекта.

Програм је намењен студентима који ће у октобру 2020. године бити четврта година основних студија, апсолвенти или студенти мастер студија, старости до 27 година, природних, техничко-технолошких и друштвено-хуманистичких факултета, свих универзитета у Београду.

Више детаља, као и све неопходне информације о програму и пријави могу се пронаћи на сајту. Конкурс је отворен до петка, 31. јула до 23:59 часова.

За сва додатна питања стојимо Вам на располагању путем имејла упис2020@бос.рс.

Хвала унапред и срдачан поздрав,

Професионални тим
Образовни програм Студије будућности