ОБАВЕШТЕЊЕ СВИМ САМОФИНАНСИРАЈУЋИМ СТУДЕНТИМА КОЈИ СУ КАСНИЛИ СА УПЛАТОМ ДРУГЕ РАТЕ ШКОЛАРИНЕ

Сви студенти који су каснили са уплатом друге рате школарине треба да увећају трећу рату школарине за 10% или 15% у зависности од кашњења.

Трећа рата школарине доспева 11.јануара 2017. године

(чл.11. Уговора о студирању: уплате извршене до 15 дана после наведених рокова увећавају се за 10%, а преко 15 дана за 15%).

Например: ако је 2.рата школарине износила 10.000 дин треба да доплате износ од 1.000 односно 1.500,00 дин

Студенти који буду каснили са уплатом треће рате школарине треба да увећају четврту  рату школарине.
Са четвртом ратом школарине треба да буду измирена школарина у целости.

Студентима  који се не буду придржавали Уговора који су потписали – биће блокиран досије и неће моћи да пријаве испите за априлски испитни рок и наредне рокове.