Министарство просвете, науке и технолошког развоја објавило је V позив талентованим младим истраживачима – студентима докторских академских студија за укључивање у научноистраживачки рад у акредитованим НИО

22/02/22

Министарство просвете, науке и технолошког развоја позива талентоване младе истраживаче – студенте докторских академских студија за укључивање у научноистраживачки рад у акредитованим научноистраживачким организацијама чији је оснивач Република Србија, аутономна покрајина односно јединица локалне самоуправе као и Српска академија наука и уметности и институти чији је она оснивач.

На овај позив се могу пријавити млади истраживачи који имају титулу дипломирани-мастер и први пут уписану прву годину докторских академских студија за школску 2021/2022. годину на акредитованој високошколској установи у Републици Србији.

Рок за подношење пријаве је 25. март 2022. године.

Детаљније о пријави на конкурсу можете погледати ОВДЕ.