Одлука Деканског колегијума одржаног 12.11.2020. године

13/11/20

На састанку Проширеног деканског колегијума, на седници одржаној дана  12.11.2020. године донео је следећу

ОДЛУКУ

1. Рад на Факултету се наставља уз стриктно поштовање свих мера препоручених у складу са тренутном епидемиолошком ситуацијом у земљи
  2. Од понедељка, 16.11. 2020. године, настава и вежбе одржавају се on-line према распореду објављеном на сајту Факултета.
  3. Колоквијуми и испити организују се на класичан начин уз детаљан распоред полагања, како би се омогућило постојање дистанце и избегло груписање студената у ходницима и холовима Факултета.
  4. Сви студент који се лече од последица присуства корона вируса морају да доставе потврду (оправдање) и само тако ће им бити оправдани изостанци.
  5. Одлука ступа на снагу даном доношења

Декан
Проф. др Ратко Ристић

тектст одлуке можете видети овде.