Продужен је рок за пријављивање испита у јулском испитном року

14/06/17

ПРИЈАВА ИСПИТА ЗА ЈУЛСКИ  ИСПИТНИ РОК 2017. ГОДИНЕ

ЈУЛСКИ ИСПИТНИ РОК ПОЧИЊЕ 03.ЈУЛА  А  ЗАВРШАВА СЕ 13.ЈУЛА  2017.

ПРИЈАВЉИВАЊЕ ИСПИТА ЈЕ  од 19.ЈУНА  до 26.ЈУНА 2017. год.

НАКНАДНА ПРИЈАВА ИСПИТА ЈЕ 27.ЈУЛА 2017.

Још једном обавештавамо студенте да је пријава испита, за студенте који плаћају испите, могућа само уколико имају довољно новца у својој електронској каси. Због тога су у обавези да уплату изврше до назначеног термина, јер свако прекорачење рока има за последицу непријављивање испита.

ПОСЛЕДЊИ РОК ЗА УПЛАТУ НАКНАДЕ ( за студенте који плаћају испите) је 22.ЈУНИ 2017. године до  12:00 часова. Студенти који не изврше уплату до тог термина неће моћи да пријаве испите у редовној процедури.

УПЛАТА ЗА ПРИЈАВЉИВАЊЕ ИСПИТА ВРШИ СЕ НА ЖИРО РАЧУН ШУМАРСКОГ ФАКУЛТЕТА БРОЈ :

840-1878666-24

У ПОЉЕ БРОЈ МОДЕЛА УПИСУЈЕ СЕ БРОЈ 97

У ПОЉЕ ПОЗИВ НА БРОЈ УПИСУЈЕ СЕ КОНТРОЛНИ БРОЈ.

КОНТРОЛНИ  БРОЈ  ЗА  СВАКОГ  СТУДЕНТА  ШТАМПАН  ЈЕ  НА  ЊЕГОВОМ ЕЛЕКТРОНСКОМ  НАЛОГУ.

НАКНАДНА ПРИЈАВА  ИСПИТА НИЈЕ МОГУЋА ПРЕКО Е-НАЛОГА. СТУДЕНТ ЈЕ ОБАВЕЗАН ДА ЛИЧНО ДОЂЕ СА УПЛАТНИЦОМ У СТУДЕНТСКУ СЛУЖБУ И НАКНАДНО ПРИЈАВИ ИСПИТ.

НАКНАДНА ПРИЈАВА ИСПИТА ЈЕ МОГУЋА САМО АКО СТУДЕНТ ИМА ДОВОЉНО НОВЦА НА Е-НАЛОГУ ИЛИ ДОНЕСЕ УПЛАТНИЦУ НА 1.500 ДИН ИЛИ 2.100 (ако плаћа испите). ЦЕО ИЗНОС МОРА БИТИ ИЛИ НА Е-НАЛОГУ ИЛИ НА УПЛАТНИЦИ (не могу се сабирати износи).