Продужена је пријава испита за јунски испитни рок 2017. године

05/05/17

ПРИЈАВА ИСПИТА ЗА ЈУНСКИ  ИСПИТНИ РОК 2017. ГОДИНЕ

ЈУНСКИ ИСПИТНИ РОК ПОЧИЊЕ 12. ЈУНА  А  ЗАВРШАВА СЕ 21.ЈУНА  2017.

ПРИЈАВЉИВАЊЕ ИСПИТА ВРШИ СЕ  од 03.МАЈА.  до 19.МАЈА 2017. год.

НАКНАДНА ПРИЈАВА ИСПИТА ЈЕ 24.МАЈА 2017.

Још једном обавештавамо студенте да је пријава испита, за студенте који плаћају испите, могућа само уколико имају довољно новца у својој електронској каси. Због тога су у обавези да уплату изврше до назначеног термина, јер свако прекорачење рока има за последицу непријављивање испита.

ПОСЛЕДЊИ РОК ЗА УПЛАТУ НАКНАДЕ ( за студенте који плаћају испите) је 17.МАЈ 2017. године до  12:00 ЧАСОВА. Студенти који не изврше уплату до 17.МАЈА 2017. године неће моћи да пријаве испите у редовној процедури.

УПЛАТА ЗА ПРИЈАВЉИВАЊЕ ИСПИТА ВРШИ СЕ НА ЖИРО РАЧУН ШУМАРСКОГ ФАКУЛТЕТА БРОЈ :

840-1878666-24

У ПОЉЕ БРОЈ МОДЕЛА УПИСУЈЕ СЕ БРОЈ 97

У ПОЉЕ ПОЗИВ НА БРОЈ УПИСУЈЕ СЕ КОНТРОЛНИ БРОЈ.

КОНТРОЛНИ  БРОЈ  ЗА  СВАКОГ  СТУДЕНТА  ШТАМПАН  ЈЕ  НА  ЊЕГОВОМ ЕЛЕКТРОНСКОМ  НАЛОГУ.

НАКНАДНА  ПРИЈАВА  ИСПИТА  НИЈЕ  МОГУЋА  ПРЕКО  Е-НАЛОГА.
СТУДЕНТ ЈЕ ОБАВЕЗАН ДА ЛИЧНО ДОЂЕ СА УПЛАТНИЦОМ У СТУДЕНТСКУ СЛУЖБУ И НАКНАДНО ПРИЈАВИ ИСПИТ.

НАКНАДНА ПРИЈАВА ИСПИТА ЈЕ МОГУЋА САМО АКО СТУДЕНТ ИМА ДОВОЉНО НОВЦА НА Е-НАЛОГУ ИЛИ ДОНЕСЕ УПЛАТНИЦУ НА 1.500 ДИН ИЛИ 2.100 (ако плаћа испите)

Напомена: нема сабирања уплата, цео износ мора бити или на е-налогу или на уплатници.