Распоред одржавања испита за ОСНОВНЕ СТУДИЈЕ у априлском испитном року

ИСКОРИШЋАВАЊЕ ШУМА 1 И 2
Испит уместо у четвртак 01.04. биће одржан у петак 02.04. у 09 часова

ХИДРОГЕОЛОГИЈА СА ГЕОМОРФОЛОГИЈОМ
Испит уместо у сали 77 одржаће се у сали 72 од 13-15,00 часова 01.04.2021. (четвртак)

ШУМАРСКА ГЕНЕТИКА и
ОПЛЕМЕЊИВАЊА БИЉАКА
Колоквијум, уместо од 12-14,00 часова у сали 77 – одржаће се у сали 72 од 12-15,00 часова 31.03.2021 године.

ПРОЈЕКТОВАЊЕ ПРЕДУЗЕЋА У ДРВНОЈ ИНДУСТРИЈИ
Испит који је заказан за 31.03.2021. u 15.15 часова, помера се за 31.03.2021. у 12.15 часова у Великој сали.

МЕХАНИЗАЦИЈА У ШУМАРСТВУ
Колоквијум из предмета Механизација у шумарству биће одржан у понедељак 29.03. у 10 часова у сали 60.

ПРОИЗВОДЊА САДНОГ МАТЕРИЈАЛА
Тест ће се одржати 30.03.2021. године у 15.00 у сали 73 (уместо у 12.00 у сали 106)

Обавештења:

ПРЕДМЕТ БОЛЕСТИ УКРАСНИХ БИЉАКА
Студенти који полажу колоквијум обавезни су да се јаве професору на мејл vesna.curguz@sfb.bg.ac.rs како би добили свој термин за полагање.

ШУМА И ЖИВОТНА СРЕДИНА (одсек ШУ) – ИСПИТ
ИСХРАНА БИЉА (одсек ШУ и ЕИ) – ИСПИТ
ЕКОЛОШКА КЛАСИФИКАЦИЈА ДЕГРАДИРАНИХ СТАНИШТА (одсек ЕИ) – ИСПИТ
Студенти који полажу испит обавезно је да изврше пријаву, истог, због прављења распореда полагања, на e-mail адресу olivera.kosanin@sfb.bg.ac.rs, најкасније до 31.3.2021. године. Списак са распоредом полагања ће бити у персоналном фолдеру Јанка Љубичића.

ПЕДОЛОГИЈА (одсек ШУ и ЕИ) – КОЛОКВИЈУМ И ИСПИТ
ИСХРАНА БИЉА (одсек ШУ и ЕИ) – КОЛОКВИЈУМ
Студенти који полажу испит или колоквијум обавезно је да изврше пријаву, истог, због прављења распореда полагања, на e-mail адресу janko.ljubicic@sfb.bg.ac.rs, најкасније дан пред полагање. Списак са распоредом полагања ће бити у персоналном фолдеру Јанка Љубичића.

ПЕДОЛОГИЈА (одсек ПА)
Студенти који полажу испит обавезно је да изврше пријаву, истог, због формирања распореда полагања, на e-mail адресу mirjana.mesicek@sfb.bg.ac.rs, најкасније дан пред испит.

ХОРТИКУЛТУРНА БОТАНИКА (ПА)
БОТАНИКА (ЕИ)
Студенти који полажу колоквијум обавезно је да изврше пријаву, истог, на e-mail адресе ivana.bjedov@sfb.bg.ac.rs и marija.nesic@sfb.bg.ac.rs

ЦВЕЋАРСТВО (ПА)