Распоред одржавања испита за ОСНОВНЕ СТУДИЈЕ у децембарском апсолвентском испитном року

[Распоред одржавања испита – pdf]

Допуна термина:

ХОРТИКУЛТУРНА ЕНТОМОЛОГИЈА,
ШТЕТОЧИНЕ УКРАСНИХ БИЉАКА
ИНТЕГРАЛНЕ ЗАШТИТЕ БИЉАКА У ПЕЈЗАЖНОЈ АРХИТЕКТУРИ
Колоквијум ће се одржати 09.12.2021. године у кабинету 125 са почетком у 9:00 часова.
Испит ће се одржати 10.12.2021. године у кабинету 125 са почетком у 9:00 часова

ПЛАНИРАЊЕ И УРЕЂЕЊЕ ПРЕДЕЛА (ПА)
ПРОФЕСИОНАЛНА ПРАКСА
Колоквијум: 08.12.2021.год. у 12:00, кабинет професора.
Испит: 08.12.2021.год. у 13:00, кабинет професора

Обавештења:

БОЛЕСТИ УКРАСНИХ БИЉАКА
Студенти који планирају да полажу колоквијум и испит из предмета Болести украсних биљака обавезни су да се јаве предметном професору због формирања распореда полагања на е-маил адресу vesna.curguz@sfb.bg.ac.rs.

ПЕДОЛОГИЈА (одсек ШУ и ЕИ)- КОЛОКВИЈУМ И ИСПИТ
ИСХРАНА БИЉА (одсек ШУ и ЕИ)- КОЛОКВИЈУМ И ИСПИТ
ШУМА И ЖИВОТНА СРЕДИНА- ИСПИТ
ЕКОЛОШКА КЛАСИФИКАЦИЈА ДЕГРАДИРАНИХ СТАНИШТА (одсек ЕИ)- ИСПИТ
Студенти који полажу колоквијум и испит обавезно је да изврше пријаву, истог, због прављења распореда полагања, на e-mail адресу janko.ljubicic@sfb.bg.ac.rs, најкасније дан пред полагање.

ПЕДОЛОГИЈА (одсек ПА)
Студенти који полажу испит обавезно је да изврше пријаву, истог, због формирања распореда полагања, на e-mail адресу mirjana.mesicek@sfb.bg.ac.rs, најкасније дан пред испит.

ИНФОРМАЦИОНИ СИСТЕМИ (ОДСЕК ШУ)
Студенти који излазе на испит потребно је да изврше пријаву најкасније два дана пре испита на e-mail адресу aleksandar.markovic@fon.bg.ac.rs

ХОРТИКУЛТУРНА БОТАНИКА (ПА)
БОТАНИКА (ЕИ)