Распоред одржавања испита за ОСНОВНЕ СТУДИЈЕ у јануарском испитном року

[Ажуриран – Распоред одржавања испита – pdf]

Обавештење за испит ИНФОРМАЦИОНИ СИСТЕМИ У ШУМАРСТВУ
У јануарском испитном року испит ће се одржати у I термину: 20.01. у 11:00 у стакленој сали, у II термину 26.01. у 11:00 у сали 78. Студенти који излазе на испит потребно је да изврше пријаву на e-mail адресу aleksandar.markovic@fon.bg.ac.rs најкасније два дана пре испита.

Измена термина:

ШУМСКА ФИТОПАТОЛОГИЈА
Испит уместо 27.01.2023. год. у 08:00, биће одржан 28.01.2023. год. у 10:00 (кабинет 97).
Колоквијум уместо 26.01.2023. год. у 09:00, биће одржан 27.01.2023. год. у 09:00

ТЕХНОЛОГИЈЕ ПРОИЗВОДЊЕ ЦВЕЋА
Испит који је требао да се одржи 24.1. у 13 часова помера за 24.1. у 15.30 часова

МАТЕРИЈАЛИ У ПРОТИВЕРОЗИОНИМ РАДОВИМА
Испит заказан за 27.1.2023 одржаваће се 25.1.2023. од 11 часова у кабинету професора.

ПЕДОЛОГИЈА (ПА)
Испит уместо у амфитеатру, одржаће се у великој сали 26.1.2023. од 10:00-12:00 часова.

ШУМАРСКА ЕКОКЛИМАТОЛОГИЈА (ШУ, ЕИ), ЕКОКЛИМАТОЛОГИЈА (ПА)
Измени времена II термина колоквијума: Колоквијум 25.01.2023. уместо у 9:00 колоквијум ће се одржати у 8:00 часова.

КЛИМА ШУМСКИХ И УРБАНИХ ПОДРУЧЈА СРБИЈЕ
Колоквијум 25.01.2023. уместо у амфитеатру, биће одржан у кабинету професора.

ЕКОНОМИКА И ОРГАНИЗАЦИЈА У ПА
Испит уместо 16.јануара у 10 часова, одржаће се 17. јануара у 9 часова у кабинету предметног настаника

УЧЕШЋЕ ЈАВНОСТИ У ОБЛАСТИ ПА
Испит уместо 16.јануара у 12 часова, одржаће се 17. јануара у 11 часова у кабинету предметног настаника

Обавештење:

ПЛАНИРАЊЕ И УРЕЂИВАЊЕ ПРЕДЕЛА
Студенти који полажу испит обавезно је да изврше пријаву на e-mail адресу nevena.vasiljevic@sfb.bg.ac.rs

БОЛЕСТИ УКРАСНИХ БИЉАКА
Студенти који планирају да полажу колоквијум и испит из предмета Болести украсних биљака обавезни су да се јаве предметном професору због формирања распореда полагања на е-маил адресу vesna.curguz@sfb.bg.ac.rs.

ПЕДОЛОГИЈА (одсек ШУ и ЕИ)- КОЛОКВИЈУМ И ИСПИТ
ИСХРАНА БИЉА (одсек ШУ и ЕИ)- КОЛОКВИЈУМ И ИСПИТ
ШУМА И ЖИВОТНА СРЕДИНА- ИСПИТ
ЕКОЛОШКА КЛАСИФИКАЦИЈА ДЕГРАДИРАНИХ СТАНИШТА (одсек ЕИ)- ИСПИТ
Студенти који полажу колоквијум и испит обавезно је да изврше пријаву, истог, због прављења распореда полагања, на e-mail адресу janko.ljubicic@sfb.bg.ac.rs, најкасније дан пред полагање.

ПЕДОЛОГИЈА (одсек ПА)
Студенти који полажу испит обавезно је да изврше пријаву, истог, због формирања распореда полагања, на e-mail адресу mirjana.mesicek@sfb.bg.ac.rs, најкасније дан пред испит.

ИНФОРМАЦИОНИ СИСТЕМИ (ОДСЕК ШУ)
Студенти који излазе на испит потребно је да изврше пријаву најкасније два дана пре испита на e-mail адресу aleksandar.markovic@fon.bg.ac.rs

ХОРТИКУЛТУРНА БОТАНИКА (ПА)
БОТАНИКА (ЕИ)