Распоред одржавања испита за ОСНОВНЕ СТУДИЈЕ у јулском испитном року

[Распоред одржавања испита – pdf]

Обавештење за предмет БОЛЕСТИ УКРАСНИХ БИЉАКА
Студенти који планирају да полажу колоквијум и испит из предмета Болести украсних биљака обавезни су да се јаве предметном професору због формирања распореда полагања на е-маил адресу vesna.curguz@sfb.bg.ac.rs.

Измена термина:

КОНЗЕРВАЦИЈА ЗЕМЉИШТА
Колоквијум који је заказан за 05.07.2021. год. у 9:00 часова, уместо у кабинету 111, биће одржан у сали 77

ФИЗИОЛОГИЈА БИЉАКА (ШУ)
ЕКОФИЗИОЛОГИЈА БИЉАКА (ПА)
ИСХРАНА БИЉАКА (ПА)
ОСНОВИ ЕКОЛОГИЈЕ И ЗАШТИТА ЖИВОТНЕ СРЕДИНЕ (ПА)
Колоквијум и испит уместо 07.07. биће одржани 13.07.2021.год.у 12:00 часова, у амфитеатру.

Обавештења:

ПЕДОЛОГИЈА (одсек ШУ и ЕИ)- КОЛОКВИЈУМ И ИСПИТ
ШУМА И ЖИВОТНА СРЕДИНА- ИСПИТ
ИСХРАНА БИЉА (одсек ШУ и ЕИ)- КОЛОКВИЈУМ И ИСПИТ
ЕКОЛОШКА КЛАСИФИКАЦИЈА ДЕГРАДИРАНИХ СТАНИШТА (одсек ЕИ)- ИСПИТ

Студенти који полажу колоквијум и испит обавезно је да изврше пријаву, истог, због прављења распореда полагања, на e-mail адресу janko.ljubicic@sfb.bg.ac.rs, најкасније дан пред полагање.

ПЕДОЛОГИЈА (ПА)
Студенти који полажу испит обавезно је да изврше пријаву, истог, због формирања распореда полагања, на e-mail адресу mirjana.mesicek@sfb.bg.ac.rs, најкасније дан пред испит.

ХОРТИКУЛТУРНА БОТАНИКА (ПА)
БОТАНИКА (ЕИ)
Студенти који полажу колоквијум обавезно је да изврше пријаву, истог, на e-mail адресе ivana.bjedov@sfb.bg.ac.rs и marija.nesic@sfb.bg.ac.rs

ЦВЕЋАРСТВО (ПА)