Распоред одржавања испита за ОСНОВНЕ СТУДИЈЕ у септембарском 1 испитном року

[Распоред одржавања испита – pdf]

Обавештење:

Консултације из предмета ШТЕТОЧИНЕ УКРАСНИХ БИЉАКА (ИЗБОРНИ), ИНТЕГРАЛНА ЗАШТИТА БИЉАКА У ПЕЈЗАЖНОЈ АРХИТЕКТУРИ и ХОРТИКУЛТУРНА ЕНТОМОЛОГИЈА ће се одржати:
03.08.2022. у кабинету 125 са почетком у 12 часова.

Молим све студенте који долазе на консултације у овом термину да се јаве предметном наставнику преко Google учионице до 02.08.2022. дo 23:59 часова.

ПЛАНИРАЊЕ И УРЕЂЕЊЕ ПРЕДЕЛА
Студенти који полажу испит обавезно је да изврше пријаву на e-mail адресу nevena.vasiljevic@sfb.bg.ac.rs

БОЛЕСТИ УКРАСНИХ БИЉАКА
Студенти који планирају да полажу колоквијум и испит из предмета Болести украсних биљака обавезни су да се јаве предметном професору због формирања распореда полагања на е-маил адресу vesna.curguz@sfb.bg.ac.rs.

ПЕДОЛОГИЈА (одсек ШУ и ЕИ)- КОЛОКВИЈУМ И ИСПИТ
ИСХРАНА БИЉА (одсек ШУ и ЕИ)- КОЛОКВИЈУМ И ИСПИТ
ШУМА И ЖИВОТНА СРЕДИНА- ИСПИТ
ЕКОЛОШКА КЛАСИФИКАЦИЈА ДЕГРАДИРАНИХ СТАНИШТА (одсек ЕИ)- ИСПИТ
Студенти који полажу колоквијум и испит обавезно је да изврше пријаву, истог, због прављења распореда полагања, на e-mail адресу janko.ljubicic@sfb.bg.ac.rs, најкасније дан пред полагање.

ПЕДОЛОГИЈА (одсек ПА)
Студенти који полажу испит обавезно је да изврше пријаву, истог, због формирања распореда полагања, на e-mail адресу mirjana.mesicek@sfb.bg.ac.rs, најкасније дан пред испит.

ИНФОРМАЦИОНИ СИСТЕМИ (ОДСЕК ШУ)
Студенти који излазе на испит потребно је да изврше пријаву најкасније два дана пре испита на e-mail адресу aleksandar.markovic@fon.bg.ac.rs

ХОРТИКУЛТУРНА БОТАНИКА (ПА)
БОТАНИКА (ЕИ)