15.10.2022. Јубиларни 30. Меморијални турнир у малом фудбалу „Мирко Лавадиновић“

У суботу, 15.10.2022. године, одржан је јубиларни 30. Меморијални турнир у малом фудбалу „Мирко Лавадиновић“, који је организовао Студентски парламент Шумарског факултета у сарадњи са ловачким удружењем „Мирко Лавадиновић“.

Спортски дан је говором отворио декан Шумарског факултета проф. др Бранко Стајић.
Поред декана говор су држали ветеран турнира проф. др Миодраг Златић и организатор студент продекан Душан Петковић.
На турниру је узело учешће 10 екипа од којих је победу однео тим ЈП „Србијашуме“ дирекција. 🥇🏆
Поред фудбала, организовано је такмичење и у стоном тенису.

На спортском дану су били присутни многи професори, студенти и гости из многих јавних институција као што су ЈП Србијашуме дирекција, ШГ Београд, Ректорат Универзитета у Београду и ЈВП Србијаводе.

Част нам је била и ове године традиционално организовати меморијални турнир у малом фудбалу који је протекао у најбољем реду уз дружење, музику и културно-уметнички програм.

Огромну захвалност дугујемо и колегама из ИФСА на великом доприносу у организацији догађаја.
Захвални смо нашим пријатељима из КУД Чукарица на техничкој подршци и сарадњи коју нам прижају дуги низ година!😊💚
Хвала и екипи @схуффледанцебеоград што су нам улепшали дан својим занимљивим плесом 😊🕺💃
Надамо се да ћемо уз подршку факултета традицију наставити и наредних година!🌲🌳⚽️😊
За фотографије је био задужен Јован Митровић🙌