15.10.2022. Jubilarni 30. Memorijalni turnir u malom fudbalu „Mirko Lavadinović“

U subotu, 15.10.2022. godine, održan je jubilarni 30. Memorijalni turnir u malom fudbalu „Mirko Lavadinović“, koji je organizovao Studentski parlament Šumarskog fakulteta u saradnji sa lovačkim udruženjem „Mirko Lavadinović“.

Sportski dan je govorom otvorio dekan Šumarskog fakulteta prof. dr Branko Stajić.
Pored dekana govor su držali veteran turnira prof. dr Miodrag Zlatić i organizator student prodekan Dušan Petković.
Na turniru je uzelo učešće 10 ekipa od kojih je pobedu odneo tim JP „Srbijašume“ direkcija. 🥇🏆
Pored fudbala, organizovano je takmičenje i u stonom tenisu.

Na sportskom danu su bili prisutni mnogi profesori, studenti i gosti iz mnogih javnih institucija kao što su JP Srbijašume direkcija, ŠG Beograd, Rektorat Univerziteta u Beogradu i JVP Srbijavode.

Čast nam je bila i ove godine tradicionalno organizovati memorijalni turnir u malom fudbalu koji je protekao u najboljem redu uz druženje, muziku i kulturno-umetnički program.

Ogromnu zahvalnost dugujemo i kolegama iz IFSA na velikom doprinosu u organizaciji događaja.
Zahvalni smo našim prijateljima iz KUD Čukarica na tehničkoj podršci i saradnji koju nam prižaju dugi niz godina!😊💚
Hvala i ekipi @shuffledancebeograd što su nam ulepšali dan svojim zanimljivim plesom 😊🕺💃
Nadamo se da ćemo uz podršku fakulteta tradiciju nastaviti i narednih godina!🌲🌳⚽️😊
Za fotografije je bio zadužen Jovan Mitrović🙌