14. научно-стручни скуп Студенти у сусрет науци – StES 2021

02/07/21

Задовољство нам је пожељети Вам добродошлицу на 14. научно-стручни скуп „Студенти у сусрет науци“ са међународним учешћем, која ће се одржати на Универзитету у Бањој Луци од 25.11. до 27.11.2021. године, у организацији Студентског парламента Универзитета у Бањој Луци и Универзитета у Бањој Луци, а под покровитељством Министарства за научнотехнолошки развој, високо образовање и информационо друштво Републике Српске.

Научно-стручни скуп је интердисциплинарног карактера.

Право учешћа имају студенти I, II и III циклуса студија и млади истраживачи до 30 година. У претходних 13 година StES је окупио студенте из свих дијелова свијета, попут студената из САД-а, Русије, Велике Британије, Њемачке, Кине, Турске, Индије, Шпаније, Словеније, Француске, Хрватске, Србије и др.

Више о 14. научно-стручном скупу можете погледати ОВДЕ.

Позивно писмо можете преузети ОВДЕ.

Упутство за писање апстракта и рада можете преузети ОВДЕ.

Пријавни образац можете преузети ОВДЕ.