BASF Innovation Hub 2021“ – јединствена прилика за иноваторе и стартапе

15/06/21

Са великим задовољством вас обавештавамо да је водећа светска хемијска компанија BASF одлучила да и ове године подржи стартапе и иноваторе, укључујући и студенте Шумарског факултета у Београду.

Такмичење BASF Innovation Hub 2021 ове године пажњу посвећује идејама и иновацијама које теже да побољшају одрживост животне средине.

BASF Innovation Hub 2021 састоји се из две целине:

1. BASF Innovation Hub 2021 локална фаза конкурса;
  2. BASF Innovation Hub 2021 Grand Finale.

Земље учеснице, поред Србије, су и Аустрија, Босна и Херцеговина, Бугарска, Грчка, Мађарска, Словачка, Словенија, Румунија, Хрватска и Чешка Република.

BASF Innovation Hub 2021 настоји да подржи иноваторе и стартапе који развијају идеје са обавезним фокусом на неку од следећих тема:

1.     Чиста енергија;
  2.     Дигитална пољопривреда;
  3.     Циркуларна економија.

Пријаве су отворене од 7. јуна до 15. септембра 2021. године.

Била би нам част када би студенти вашег факултета окушали срећу и пријавили се за учешће на BASF Innovation Hub 2021 такмичењу.

Више информација о самом пројекту и роковима можете пронаћи на нашем вебсајту: join-innovationhub.com.

Отворени позив за студенте можете погледати ОВДЕ.

Услове такмичења можете погледати ОВДЕ.