Уручени златни индекси генерацији студената уписаних 1973/74. школске године

18/09/23

На Шумарском факултету  у четвртак 14. септембра 2023. године свечано су уручени златни индекси генерацији студената уписаних 1973/74. школске године.  Присутне инжењере, колеге са којима је студирао, први је поздравио др Милун Крстић, редовни професор у пензији. Генерација студената уписаних 1973/74 је генерација инжењера која је имала важну улогу у привредном и друштвеном животу Србије, нажалост многи више нису са нама тако да су им присутни одали почаст минутом ћутања. Потом се скупу обратила др Снежана Белановић Симић, продекан за науку и међународну сарадњу, истакавши да су данашњи резултати Факултета делом и њихова заслуга.  Након уручивања златних индекса уследило је пријатно дружење уз сећања на прошла времена и лепе моменте, што се наставило и у поподневним сатима.