11. Memorijalni naučni skup iz zaštite životne sredine „Docent dr Milena Dalmacija“

06/03/24

Poštovani,

zadovoljstvo nam je da Vas pozovemo da uzmete učešće na jubilarnom 11. Memorijalnom naučnom skupu iz zaštite životne sredine „Docent dr Milena Dalmacija“.

11. Memorijalni naučni skup će ove godine biti integrisan sa 1. Prolećnom školom unapređenih tretmana otpadnih voda – SmartWaterTwin, u organizaciji Departmana za hemiju, biohemiju i zaštitu životne sredine, Prirodno – matematičkog fakulteta, Univerziteta u Novom Sadu, Fondacije „Dr Milena Dalmacija“, SmartWaterTwin, Horizon Europa projekta, kao i BEuSED projekta, Fonda za nauku Republike Srbije.

Skup će se održati od 01-04.04.2024. godine na Univerzitetu u Novom Sadu, Republika Srbija.

Ovde možete preuzeti Prvo obaveštenje ovog skupa , kao i templat za pisanje radova i prijavni obrazac.

Rok za slanje radova je produžen do 22. marta 2024.

Molimo Vas da prosledite ovu informaciju vašoj istraživačkoj grupi i studentima doktorskih, master i osnovnih studija.

Srdačno,

FONDACIJA Docent dr Milena Dalmacija