Одржан је 31. Меморијални турнир у малом фудбалу „Мирко Лавадиновић“

26/10/23

У петак, 20.10.2023. године, одржан је 31. Меморијални турнир у малом фудбалу „Мирко Лавадиновић“, у организацији Студентског парламента заједно са Ловачким удружењем Шумарског факултета „Мирко Лавадиновић“ и студентским удружењем ИФСА.

Скуп је поздравио декан Шумарског факултета проф. др Бранко Стајић, а затим је Вукан Лавадиновић отворио турнир уз присећање на прве организаторе овог турнира и желећи екипама много среће у даљем такмичењу.

На турниру учествовало је 11 екипа од којих је прво место однела екипа „Миланова башта“. Одржано је и такмичење у стоном тенису чије је прво место освојио Небојша Видаковић.

На турниру присуствовали и учествовали су професори, студенти и гости из бројних јавних институција, као што су @srbijasume.jp, @jvp_srbijavode , @univerzitet.u.beogradu и други.

Желимо да се захвалимо колегама из @ifsa_belgrade као и @kud.cuka на подршци у организацији и реализацији овог догађаја.