Прослава Светог Саве на Шумарском Факултету – 27. Јануар 2024.

29/01/24

Студенти, наставници и запослени на Шумарском факултету су и ове године свечано обележили школску славу , дан Светог Саве, првог великог српског просветитеља. Свечаности је присуствовао свештиник отац Зоран Радојевић из цркве „Свети Ђорђе“ са Бановог брда, који је након одржане молитве, присутнима одржао беседу о значају поштовања светосавља у нашим животима. Потом је присутнима декан проф. др Бранко Стајић упутио честитке, наглашавајуц́и значај Светог Саве као симбола образовања и духовности.

Традиционално свечаност је увеличана наступом хора музичке школе „Ватрослав Лисински“ којим је дириговала Наталија Мићић, за њихов предиван наступ.

Прославу су организовали кумовима славе др Сузани Гавриловић и др Ивану Миленковићу, а за за следећу годину изабрани кумови славе су проф. др Небојша Тодоровић и др Јелена Недељковић.

Радујемо се заједничкој прослави и следеће године.