Почела четврта сезоне пројекта „ЗАСАДИ ДРВО“, под називом „ДРУШТВО ПРИРОДИ ИЛИ ПРИРОДА ДРУШТВУ“

03/10/22

У уторак 27. септембра 2022. године у Ботаничкој башти „Јевремовац“, од 9.30 часова, свечано је отворена четврта сезона пројекта „ЗАСАДИ ДРВО“, под називом „Друштво природи или природа друштву“. Овогодишњу сезону покренули су Адриа Медиа Гроуп и ДМ Дрогерие маркт, уз подршку Министарства пољопривреде, шумарства и водопривреде – Управа за шуме, Министарства просвете, науке и технолошког развоја, ЈП „Србијашум“, ЈП „Војводинашуме“, Привредне коморе Србије, Ботаничке баште „Јевремовац“, Шумарског факултета у Београду, Шумарске школе у Краљеву, Завода за заштиту природе, Института за шумарство, Покрајинског секретаријата за урбанизам и заштиту животне средине и Покрета горана Србије.