Манифестација Отворена врата „Природа се брани знањем!“ одржаће се у суботу 28. октобра, са почетком у 12 часова.

26/10/23

Позивамо Вас на дружење и посету Шумарском факултету у склопу манифестације  „Природа се брани знањем!“ која ће се одржати у суботу 28. октобра, са почетком у 12 часова.

Завирите у свет шумарства и заштите природе, технологија дрвета, пејзажне архитектуре и хортикултуре и еколошког инжењеринга у заштити земљишних и водних ресурса.

Током овог догађаја, посетиоци ће имати прилику да се упознају са нашим студентима и професорима, да кроз низ едукативних експеримената и радионица сазнају шта се проучава на овом факултету, као и које студијске програме нудимо будућим студентима.

Ово је прилика да се наши суграђани упознају са Арборетумом Шумарског факултета – скривеним драгуљем у срцу Кошутњака.
Придружите нам се у мисији да природу бранимо знањем
Добродошли на Шумарски факултет!