Нова колекција промотивног материјала – доступна у скриптарници Шумарског факултета

28/12/23

Драги студенти, професори, драги пријатељи и сви љубитељи Шумарског факултета,

Са задовољством Вам представљамо нашу нову колекцију промотивног материјала, сада доступне у скриптарници Шумарског факултета.

Осетите радост изражавања своје привржености и подршке према нашем факултету кроз употребу производа које смо пажљиво припремили за Вас.

Унесите инспирацију у свакодневни рад коришћењем наших елегантних нотеса, покажите свој понос према факултету носећи наше посебно дизајниране мајице, употпуните свој стил с нашим јединственим беџевима факултета и одсека, учините свој допринос очувању околине користећи наше еколошке цегере или означите кључне странице својих уџбеника с нашим атрактивним обележивачима.

Свака куповина не само да омогућава да изразите своју повезаност с факултетом, већ и подржава наше студенте и доприноси препознатљивости факултета. Ваша подршка има изузетан значај, хвала Вам на томе!