Одржана презентација идејног решења озелењавања школског дворишта средње школе у Крупњу

23/05/24

Алумни клуб Шумарског факултета заједно са управом Шумарског факултета је 13.05.20024.год. угостио госте из Крупња (директора средње школе, професоре, средњошколце, представника локалне самоуправе и представника шумског газдинства-Борања, Лозница).

Циљ посете је промоција Шумарског факултета и презентација идејног решења озелењавања школског дворишта средње школе у Крупњу које је презентовала докторанткиња Сандра Митровић са Одсека за пејзажну архитектуру и хортикултуру. Промоцији и презентацији озелењавања школског дворишта је присуствовао Бранко Вуксан, управитељ Алумни фондације Универзитета у Београду и члан Управног одбора Алумни фондације Јована Миловановић.