Промотивне активности Шумарског факултета – посета Гимназији „Слободан Шкеровић“ у Подгорици

01/12/23

Наставак промотивних активности са циљем упознавања средњошколаца и будућих студената са институцијом Шумарског факултета Универзитета у Београду.

30. новембра 2023. године у Гимназији „Слободан Шкеровић“ у Подгорици, промовисан план и програм Шумарског факултета Универзитета у Београду.

Проф. др Невена Васиљевић је посетила Гимназију „Слободан Шкеровић“ у Подгорици где је упознала гимназијалце са актуелношћу „зелених професија“ за које се већ 103 године образују студенти на Шумарском факултету Универзитета у Београду. Поред тога, Гимназијалци су имали прилику да сазнају шта све од наставних и ваннаставних активности Шумарски факултет пружа у процесу болоњског циклуса образовања у оквиру сва четири студијска програма.