Сусрет струке и науке у организацији Алумни клуба Шумарског факултета и одсека за пејзажну архитектуру и хортикултуру

21/12/23

Поштовани и драги студенти/дипломирани инжењери,

Позивамо вас на представљање и промоцију водећих предузећа и институција које запошљавају инжењере пејзажне архитектуре и хортикултуре, у организацији Алумни клуба Шумарског факултета.

Сусрет струке и науке ће се одржати на Шумарском факултету 22. децембра 2023. године, са почетком у 10:00 часова. Циљ нам је да упознамо студенте завршних година основних и академских мастер студија са успешним предузећима, институцијама локалне самоуправе институцијама из области заштите природе, јавним предузећима, произвођачима и дистрибутерима садног материјала, као потенцијалним послодавцима дипломираних и мастер инжењера пејзажне архитектуре.

Молимо вас, да своје присуство потврдите слањем имејла на адресу Алумни клуба Шумарског факултета: alumni@sfb.bg.ac.rs

С поштовањем,

Проф. др Милка Главендекић са тимом Алумни клуба Шумарског факултета