Уручени златни индекси генерацији студената студијског програма Технологије дрвета уписаних 1973/74. школске године

23/12/23

На Шумарском факултету у четвтртак 21. децембра 2023. године свечано су уручени златни индекси генерацији студената студијског програма Технологије дрвета уписаних 1973/74. школске године.

Присутне инжењере, поздравила је др Снежана Белановић Симић, продекан за науку и међународну сарадњу, истакавши да је генерација студената уписаних 1973/74 генерација инжењера која је имала важну улогу у привредном и друштвеном животу Србије, као и да су данашњи резултати Факултета делом и њихова заслуга.

Након уручивања златних индекса уследило је пријатно дружење уз сећања на прошла времена и лепе моменте, што се наставило и у поподневним сатима.