11. Меморијални научни скуп из заштите животне средине „Доцент др Милена Далмација“

06/03/24

Поштовани,

задовољство нам је да Вас позовемо да узмете учешће на јубиларном 11. Меморијалном научном скупу из заштите животне средине „Доцент др Милена Далмација“.

11. Меморијални научни скуп ће ове године бити интегрисан са 1. Пролећном школом унапређених третмана отпадних вода – SmartWaterTwin, у организацији Департмана за хемију, биохемију и заштиту животне средине, Природно – математичког факултета, Универзитета у Новом Саду, Фондације „Др Милена Далмација“, SmartWaterTwin, Horizon Europa пројекта, као и БЕуСЕД пројекта, Фонда за науку Републике Србије.

Скуп ће се одржати од 01-04.04.2024. године на Универзитету у Новом Саду, Република Србија.

Овде можете преузети Прво обавештење овог скупа , као и темплат за писање радова и пријавни образац.

Рок за слање радова је продужен до 22. марта 2024.

Молимо Вас да проследите ову информацију вашој истраживачкој групи и студентима докторских, мастер и основних студија.

Срдачно,

ФОНДАЦИЈА Доцент др Милена Далмација